LR Ürünleri

LR tamamen yaşam kalitesini yükseltmeye odaklanmıştır. “ More Quality for your life” sloganı ile her bir hayatı daha kaliteli hale getirmeyi hedeflemiştir. Daha kaliteli bir hayata, sağlık ve güzellik alanımızdaki yüksek kaliteli ürünlerimizi kullanarak ya da LR iş modelinin sağladığı eşi bulunmaz fırsatla, hayatınızı değerli hale getirerek sürdürebilirsiniz. LR’ın kalite standartları ürünlerin üretilmesinden müşteri hizmetlerine kadar her alanda uygulanır. Bu kaliteyi sadece kendi ana merkezimize değil, aynı zamanda birlikte çalıştığımız tedarikçilerimize de uyguluyoruz. Bu konuda hakkında gelen tüm görüşler bizler için büyük önem taşımaktadır.

Collection 1|2016

lr-katalog-2016Collection kataloğumuzda şu anda satın alabileceğiniz ürünleri bulabilirsiniz. Ana kataloğumuz özellikle yeni ürünlerin önemli içerikleri ve etkileri hakkında bilgiler içermektedir.

Collection Türkiye

LR World 05

lr-katalog-2015LR World aylık kataloğumuz her ay değişik indirimler ile yayınlanmaktadır.

LR World Türkiye

ZEITGARD Anti-Age Sistemi

Zamanı durduran güzellik için bütünsel bir çözüm

Hiç bozulmayan bir gençliğe ve güzelliğe sahip olmak çoğu insanın uzun zamandır kurduğu bir hayaldir. ZEITGARD Anti-Age Sistemi, sizlere zamanı durdurmanızda ve yüzünüzün sahip olduğu gençliği korkumanızda yardımcı olacak. ZEITGARD evde profesyonel olarak kullanıma uygun geliştirilmiştir. Şimdiye kadar güzellik salonlarında kullanılan yenilikçi teknolojiye sahip bu sisteme güvenin. Sadece üç adımda kalıcı sonuçlar elde edeceksiniz. İlk adımda yüzünüzü bir sonraki adıma en uygun hale getirmek için, derinlemesine temizleyerek başlayacaksınız. Devamında cilt kırışıklıklarını azaltan ve hızlı etkisiyle cilt üzerinde gözle görülebilir canlılık yaran Anti-Age uygulaması geliyor. Son aşama olarak her cilt tipine uygun zengin içerikli bakımıyla, cilt yapısını yeniler ve ciltte kalıcı genç ve taze bir görünüm bırakır. Daha fazla beklemeyin; zamanı geri alın. ZEITGARD ile güzelliğiniz sizin elinizde.

Temizleme Sistemi

temzileme-sistemiEtkili Anti-Aging sistemi güçlü etkiye sahip, hassas bir cilt temizliği ile başlar.

Anti-Age Sistemi

anti-ageSıcak/soğuk uygulaması cilt kırışıklıklarını düzeltir ve bir sonraki bakıma uygun hale getirir.

Bakım Sistemi

bakim-sistemiCilt yapısına özel bakımı tüm etkisini gösterebilmek için önceden bakıma hazır hale getirilmiş cilde mükemmel bir şekilde işler.

Parfüm Konsepti

parfum-konseptiÇok iyi koku kalitesi, yüksek kaliteli içerik maddeleri, yüksek oranda parfüm yağı ve onaylanmış uzun süreli tutunma süresi tüm LR kokularının karakteristik özelliğidir.

Karolina Kurkova

Karolina-KurkovaDünyanın en başarılı süper modellerinden bir tanesi. Karolina Kurkova LR’da özel olarak ilk parfüm serisini tanıtmaktadır.

Swarovski® kristallerine sahip LR Kokuları

SwarovskiParfüm hünerliği ve doğrudan satış yeteneği ustalık ve kristal uzmanlığı ile buluşuyor. Swarovski® kristalleriyle süslenmiş Lightning Collection.

Guido Maria Kretschmer

guida-mariaÜnlü modacımız artık bir koku tasarımcısı oluyor. Sadece LR farkıyla Guido Maria Kretschmer iki muhteşem kokuyu ortaya çıkarıyor.

Bruce Willis

Bruce-WillisDUFTSTARS 2011’de başarılı: Bruce Willis’in parfümü „Lifestyle Erkekler“ kategorisinde en iyi üç parfüm arasına girmeyi başarmıştır!

Cristina Ferreira

Cristina-FerreiraPortekiz’in başarı hikayesi devam ediyor: Hareketli ve neşeli spiker ve kamuoyunun sevgilisi Cristina Ferreira şimdi tüm dünyayı kokusuyla büyülüyor.

Emma Heming-Willis

Emma-Heming-WillisKendinizi Emma Heming Willis’in parfüm koleksiyonunun ihtişamına bırakın – Lightning Collection serisini oluşturan bu özel üç parfüm sizi büyüleyecek!

Gıda Takviye Ürünleri

LR’ın ürün yelpazesinde bulunan gıda takviyeleri tüketicilerin ihtiyaçlarına göre belirlenmiştir. Bu ürünlerin geliştirilmesinde değerli etken maddeler ve korunarak işleme tabii tutulması odak noktasını oluşturmaktadır.

Aloe Vera Jel İçecek: Çok yetenekli!

Bir çöl zambağı olan Aloe Vera, içerdiği maddeler nedeniyle bin yıllardan beri bilinen bir kültür bitkisidir. LR’ın Aloe Vera Jel İçecek ürünlerinde, insanlar için değerli olarak kabul edilen Aloe Vera Barbadensis Miller’in yaprağında bulunan saf jel kullanılır.

Aloe Vera Jel İçecek!

aloe-veraDaima kalite taleplerine cevap verebilmek için sadece iyi ham maddeleri kullanıyoruz. Yetiştiricilikte hiçbir şekilde tarım ilacı (pestisit) ve suni gübre kullanmıyoruz. Tüm diğer işlemlerde de kalite güvencesi mevcuttur. SGS INSTITUT FRESENIUS ve IASC tarafından düzenli olarak yapılan kontroller bunun teminatıdır.

Aloe Vera Jel İçecek – LR’da:

  • Aloe Vera Jel İçecek “Ballı”: Çiçek ballı klasik ürünümüz
  • Aloe Vera Jel İçecek “Şeftalili”: Doğal, taze meyvemsi şeftali aromalı (Türkiye’de bulunmamaktadır.)

Aloe Vera Jel İçecek’in başka çeşitleri de mevcuttur:

Aloe Vera Jel İçecek ”Sivera“: Doğal ısırgan otu özlü

Aloe Vera Jel içeceklerimizin avantajları:

  • Sadece Almanya’da işlenmiştir
  • Sadece saf yaprak jeli işlenmiştir. Aloinsizdir*
  • Yüksek oranda Aloe Vera içerir
  • Arı ballı ve doğal şeftali aromalı
  • Özellikle koruyucu üretim
  • SGS INSTITUT FRESENIUS ve IASC tarafından sertifikalandırılmıştır
  • Boya maddesi içermez

*Aloin oranı <0.1 mg/kg (ppm)

Aloe Vera Jel içeceklerimizden yararlanmak istiyor musunuz?

Kozmetik

Modern teknolojileri ve içerik maddelerini kullanan LR yüz ve vücut bakımı alanında uzun yıllardır standartları belirliyor. En çok satan ürünlerimizi keşfedin: Mikrosilver ile fonksiyonel cilt bakımı, etkisi onaylanan Anti Aging çözümleri, sertifikalı Aloe Vera ürünleri, profesyonel kalitede saç bakımı ve birinci sınıf kozmetik.

Cilt Bakımı

cilt-bakimiYüksek Aloe Vera oranı ve değerli ek maddelerin bileşimi ile ideal bir cilt bakımın bütün ihityaçlarını tepeden tırnağa karşılar.

Kozmetik

kozmetik-lrMakyajın yeni bir boyutunu yaşayın! LR Colours, tipe uygun renklerle göz doldurur – LR Deluxe ise büyüleyici efekt ürünleri içerir.

Fonksiyonel Bakım

Fonksiyonel-bakimMICROSILVER PLUS tüm vücut için fonksiyonel bakımdır. Microsilver etken maddesi antibakteriyel, düzenleyici ve sağlamlaştırıcı etkilidir.

Saç Bakımı

sac-bakimiLR nova Pure; teknoloji, yüksek kalite ve doğallıktan oluşan eşsiz kombinasyon. Yenilikçi ana etken maddesi „Kerashine-Complex“ ile.