LR İş Ortakları için mükemmel kariyer fırsatları

Her LR İş Ortağı LR’da kariyer yapabilir. Önemli olan başarı arzusu, süreklilik ve çalışkanlıktır. Bu özelliklere sahip olan çok sayıda LR danışmanı hayallerini gerçekleştirmiştir.

LR ücretlendirme sistemi size sınırsız kazanç fırsatı sunar. Bu sistem sayesinde, haftada on saat çalışarak oldukça cazip bir ek gelir elde edebilirsiniz. Kariyerinizin üst sınırına ilişkin herhangi bir kısıtlama yoktur.

İster ek gelir olsun isterse kariyer. Elde edeceğiniz başarıyı kendi çabanız ve gayretiniz belirler. Gerçekten adil bir sistem!

Vera_von_PetzingerVera von Petzinger, LR Sales Partner

For me the decisive advantage of working in direct sales, is the flexibility of the working hours. Combining family and career are no problem. On the one hand, I have time for my children, and on the other, I can tackle a demanding and professional challenge. The high quality of LR products and the interpersonal exchange are the perfect combination for me. Moreover, in direct sales everybody has the opportunity to start his/her individual career. I always find it challenging to build up a team, to assume responsibility and to control my own success. Furthermore, I think it is important that the remuneration system is transparent and exclusively oriented towards individual performance.

Avantajlar

LR, satış ortaklarına bir dizi avantaj sunar. Kar marjı ve prim ödemeleri içeren ücretlendirme konsepti, LR ortaklarının yararlandığı avantajlardan sadece birisidir. Burada performansın ödüllendirilmesi daima odak noktadadır.

Ürünler
LR ÜrünlerLR’ın ürün portföyü Alman kalite standartlarına göre üretilmiş olup hesaplı alış fiyatına temin edilebilmektedir.

Ücretlendirme Sistemi
LR ÜcretlendirmeÜrünlerin satışı ve bireysel satış organizasyonunun kurulması LR tarafından prim ve komisyon ödemeleri ile ödüllendirilir.

Otomobil Konsepti
LR Otomobil KonseptiLR İş ortaklarına, elde ettikleri ciroya bağlı olarak kişisel kullanım için araçlar sunar. Bu araçlar Mercedes’in çeşitli modelleri ve Porsche’dir.

LR kariyerimi nasıl destekliyor?

LR, kariyerinizi doğrudan LR işinde destekler:

  • Systematik eğitim ve ileri eğitim programı
  • Kişiye özel hizmet
  • İsabetli teşvik
  • Cazip motivasyon sistemi

Eğer LR’da kariyere sorularınız varsa, bize başvurun!

Adınız Soyadınız

Cep Telefonunuz

E-Posta Adresiniz

Yaşadığınız Şehir

lr-banner