LR Üyeliği Artık Çok Kolay!

Siz de LR bağımsız iş ortağı olarak büyüyen ekibimize katılıp, indirimli ürün satın almak veya ek gelir elde etmek istiyorsanız başvuru formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

LR ürünlerinin faydalı olduğu sedef, egzama, kepek, saç dökülmesi, cilt kuruluğu, selülit… gibi problemler için denemek, Zaten kullandığınız parfüm, makyaj malzemesi, şampuan, cilt bakım… ürünlerini LR kalitesi ise kullanmaya devam etmek, istiyorsanız, Serbest Seçim paketi tam size göre. Minimum 85 TL’ lik sipariş vermeniz yeterli.

LR Tanıtım Seti PaketiLR bağımsız iş ortağı olarak aramıza katılmak, Ürünlerin tanıtımını yapmak, Ekibinizi kurup, para kazanmaya başlamak istiyorsanız, 200 TL değerindeki Tanıtım Seti tam size göre. 

LR İş Geliştirme Seti
LR bağımsız iş ortağı olarak aramıza katılmak, Bunu bir “iş” olarak ele almak, Ekibinizi kurup, para kazanmaya başlamak. Başka bir network firmasındaki kurulu ekibinizle aramıza katılmak istiyorsanız, 349 TL değerindeki İş Geliştirme Seti tam size göre.

Üyelik Bilgi ve İletişim Formu

Adınız Soyadınız

Cep Telefonunuz

E-Posta Adresiniz

Yaşadığınız Şehir

Nasıl Üye Olurum?

Sıkça sorulan sorular başlığında da bunu detaylı açıkladık.
– Formu doldurduktan sonra en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.
-Aylık kota ve sipariş şartı yok. İster kendinize alırsınız isterseniz satarsanız.
– 1 yıl sipariş vermezseniz ancak o zaman üyeliğiniz düşer.
– İş olarak yapmak istiyor ve kariyer planlıyorsanız ekstra destek sağlayacağız.
– Ürünler ve Üyelik hakkında Whattsup, e-mail, telefon, facebook, toplantı gibi araçlarla size mutlaka destek sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz. Üye olduktan sonra ne yapacağınızı kesinlikle bileceksiniz!
-İlk siparişinizi biz alıyoruz. Daha sonra da size bir şifre ve danışman numarası yollanacaktır. Online olarak alışverişlerinizi yapabiliyor olacaksınız.
– Üyelik paketlerinden herhangi birini seçebilirsiniz.
– Kimse sizi “sipariş ver” diyerek taciz etmez.
– İş ortağı fiyatıyla en az 85 tl’lik sipariş vererek de üyeliğiniz açılabilir. Bunun için ürün seçmeniz gerekmektedir. Dilerseniz birlikte seçebiliriz ya da siz Katalog linkinden seçebilirsiniz. Satış Fiyatlarını 1.4’e böldüğünüzde üyelik avantajı ile alacağınız alış fiyatını görebilirsiniz.